Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Informace Nábor Helperů 2019 | Vyhlášení
Článek napsal ZorTik

VYHLÁŠENÍ HELPERŮ

 

| HELPERS

In-Game, Forum, TeamSpeak/Discord

  • Normal - Vandel_SVK
  • Trial - DigiMonstar - Neprošel zkušební dobou
  • Trial - darLP - Neprošel zkušební dobou
  • Trial - YuriiSan - Neprošel zkušební dobou
  • Trial - ReizerDesing - Neprošel zkušební dobou
  • Trial - Strenght37
  • Trial - HexxSystem - Neprošel zkušební dobou

 

| MODS

Forum, Chat

  • **Nikdo nebyl nabrán na tuto pozici**

 


Všem úspěšným postupům gratulujeme a děkujeme za účast v náboru.

x 7
I was there, ZorT.
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Zas sa mi to nepodarilo .´-(

 

Před 4 lety

Zítra dojdu btw zortiku ja jsem ReizerDesing ne RazerDesign :D prosím opravit děkuji. 

Před 4 lety

????????‍♂️

x 2 x 1
Před 4 lety

No tak mozna priste :((

x 1
Před 4 lety

| UPDATE HELPER TEAMU

Nedávno se konal velký nábor na helpery, do kterého se přihlásilo opravdu velké množství lidí, snažili jsme se vybrat jen ty nejlepší a vybírali jsme jak jsme jen mohli. Vybraní helpeři nastoupili na zkušební dobu s tím, že se ověří jejich znalosti, dovednosti a celkově helperování v praxi. Bohužel vedení ani samotní hráči nebyli spokojeni s jejich výkony, jelikož se několikrát ukázalo, že některé bany, které udělili, byly neprávem. Za to se vám všem moc omlouváme a budeme se snažit, aby se to už nadále nestávalo. Dalším problémem některých zkušebních helperů byl nedostatek znalostí k tomu, aby mohli poradit lidem například se Slimefunem nebo se základními prvky hry. Další stojí za zmínku prohřešky, například nevhodné custom nicky helperů, nebo pokusy o lagování serveru. Jako poslední bych zmínila už jen aktivitu některých zkušebáků, ehm upřímně... osobně se také na serveru moc neukazuju, jelikož aktivně pracuji na updatech, řeším různé bugy apod. Vím, že helper není nějaký "job" za kterou by měli být placeni, pořád tam zůstává to, že je to hra. Jenže pokud se ten člověk hlásí do teamu, počítáme s tím, že chce lidem pomáhat, baví ho řešit problémy, ... tak by trocha té aktivity neuškodila. Helper team jako takový se nezměnil, pouze jsme odebrali práva veškerým zkušebním helperům krom Strenght37, který se zdá být z těch všech nejlepší, tak ještě uvidíme. Každopádně v blízké době čekejte nějaký ten nábor. Hezký zbytek dne a omlouvám se za případné chybky v textu, píšu to narychlo :D

x 1 x 3

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Takže, chtěl bych vrátit zpět nějaké Helpery, přesněji: DgiMonstar , YuriiSan a HexxSystem. Všichni  jsme byly aktivní co to šlo, ale pak se zavistiví lidé rozhodli nás nahlašovat.  Takže bych byl rád, kdyby jsme to mohli zkusit znovu pokud je tato možnost. Dále nechápu, že Strenght, který tu hraje nejméně zůstane.

x 4 x 2 x 1
Před 4 lety

Ja jsem chtěl být Helper Ale nevedel jsem ze je tato akce :( ja bych se moc rad stal Helperem :(

Před 4 lety

???? Dobry den

Dominik

Před 4 lety

2

 

Před 4 lety