Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Žádost o pozici Moderátor
Článek napsal OndraKor

Váš nick ve hře : OndraKor

Discord tag : Ondrakor#7344

Na jakou pozici se hlásite? : Moderátor

Jak dlouho hrajete na serveru ? : Hraji na serveru 2 roky, aktivně jen 6 měsíců

Proč chcete být součástí našeho týmu? : Za tu dobu co hraji na TrenEndu mě štvalo pár věcí, například to, že v chatu jsou teďka už aktivněji spam boti, co posílají náhodné zprávy. Taky chci přispět k TrenEndu a pomoct vám s vaším projektem. Chci aby každý hráč na TrenEndu si z jeho hraní odnesl dobrý zážitek, takový aby si příště řekl, že musí si znova přijít zahrát zrovna na TrenEnd. Chci, aby na TrenEndu nikdo nikoho neurážel, aby na serveru byl klid a nikdo se nevyjadřoval nevhodnýma výrazama

Co má podle vás vybraná pozice na práci? : Pozice na kterou se hlásím (Moderátor) má podle mě za práci banovat / mutovat hráče (vulgarizmy, chování hráčů, nevhodné zprávy), to na celé i síti  TrenEnd, dále si myslím, že pokud člen Admin Teamu bude chtít pomoct něco vyhodnotit, nebo posoudit tak mu pomoct, také se řídit banovací tabulkou, nikoli nebanovat , tak jak se nám za chce

Proč bychom měli přijmout právě vás ? : Na serveru hraji už 2 roky, za tu dobu jsem tady dokázal poznat hodně věcí a také spoustu super lidí například Lampičku a ostatní, kvůli TrenEndu jsem začal programovat neboť jsem chtěl mít podobný projekt, dopadlo to tak, že jsem spíš začal dělát nějaké aplikace k ničemu, ale stejnak za ty 2 roky jsem na TrenEndu poznal tolik věci, co jsem nikde  jinde nedokázal poznat, proto si myslím, že by jste měli přijat právě mě, protože jsem tu už nějakou dobu a vím na co si v chatu už dát tak pozor, co například v chatu banovat / mutovat

Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati? : Mám hodně osobních aktivit, ale zvládal bych si udělat čas i na TrenEnd, dělal bych vše co jako Moderátor musím, i kdybych ten čas neměl, ale bylo to moc důležité, tak bych si ho ihned zkusil udělat

Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do teamu? : Ano, souhlasím

Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit? (Buildeři mohou zaslat screenshoty staveb) : Strašně se omlouvám, ale nemám úplně čistý trestný rejstřík, je tam pár mutů většinou za vulgaritu, v banech je jedna perma, ale už jsem se polepšil došlo mi, že porušovat pravidla není potřeba

Děkuji za váš čas
-Kor

x 5 x 3

Kor -> 

Před 1 rokem