Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Unban Walor
Článek napsal WALOR_NeiqeroN

Nick: WALOR_NeiqeroN

 

Kým byl trest udělen: Azrealix

 

Platforma: Minecraft server Oasis

 

Uvedený důvod trestu: Multi acc

 

Vaše vyjádření/vysvětlení situace:

Zdravím všechny. Už je to nějaká ta doba a od mého banu uplynulo půl roku. A teď vám shrnu  jak jsem prožíval svůj ban.Ze začátku jsem byl dost naštvaný a mrzelo mě jak to dopadlo mojí chybou ,sváděl jsem vinu na nevinný moderátory,že jsem dostal ban neprávem a že bych měl dostat unban.Z této chyby jsem se ponaučil a vzal nohy na ramena a šel si svoji cestou dál. A tak jsem se snažil nějak nemyslet na ban a začal jsem se víc věnovat jiným věcem.Začal jsem hrát jiné hry,věnovat se víc kamarádům a jiné komunitě v jiných hrách. Čas od času jsem začal myslet i na TrenEnd a začalo mi chybět to hraní s přáteli a  zábava. Na TrenEnd jsem chodil s tím abych se odreagoval od všeho a ulevil si od školy, od práce a poviností a vždy jsem přišel na TrenEnd s tím abych někomu pomohl a pokecal s přáteli.

Touto zprávou jsem dal najevo,jelikož zanedlouhou dobu jsou Vánoce a všichni by měli prožívat Vánoční svátky s mírem , štěstím a klidem.Moc bych si vážil toho, kdyby se můj sen stal realitou a  dostal unban na serveru.Byl by to pro mě jako dárek k Vánocům a já si tak užíval opět na Trenendu s přáteli a super komunitou. 

Zakončuji tuhle žádost popřáním k Vánočním Svátkům a celkově k Vánocům a k Novému roku. 

Hodně štěstí, zdraví, lásky,pohody. Aby jste našli pod stromečkem co jste si přáli a nakonec Šťastný Nový rok 2023. 

Váš bývalý hráč WALOR_NeiqeroN

 

 

x 1

❤️Užívej si život dokud není pozdě ❤️

Před 1 rokem

Dobrý den,

porušil jste pravidla, trest je oprávněný. Zamítám.

Před 1 rokem