Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Builder-oshklivej
Článek napsal oshklivej

1.Můj herní nick je oshklivej.

2. zde je můj discord tag #6686

3. Hlásím se na pozici BUILDERA.

4. Tak to se velmi omlouvám ale vážně nevím jak dlouho u vás na serveru hraju... poprvé jsem se na server připojil cca v roce 2020 a od konce roku 2021 jse m přestal hrát MC a asi 3 měsíce zpět jsem Minecraft zase začal hrát. Vím že dřív jsem u vás na  serveru hrál survival, a na jiném účtu jsem hrál Housing... takže do hromady u vás na  serveru jsem mohl hrát 1-2měsíce skoro v kuse. 

5.Chi být členem A-Teamu protože jse viděl nábor na váš server, chtěl bych poznat nové lidi, další důvod je takový že bych chtěl zase začít aktivně stavět a myslím si že váš server je idealní na to abych tam začal, a tředí důvod je že se chci víc a víc zdokonalovat

6.Podle mě práce Buildera obnáší mít kreativitu, být poslušný, poslouchat zadání a poslouchat majitel nebo jiné větší adminy. Umět s worldeditem a umět psát bez hrubek v textu. 

7. Myslím si že mám co tomuhle serveru co nabýdnout... a pomoct tomuhle serveru se stavbami.

8.Na serveru jsem schopný trávit cca 4 hodiny deně jelikož to nemám momentálně jednoduché ze studijem.

9. Ano souhlasím

10.Chěl bych vám zdělit to že se mi nechce ukazovat moje stavby tady na veřejnosti... takže jesli postoupím do 2 kola tak bych vám zaslal nějaké fotky mích staveb. A že když mě vezmete tak  na Ts3 budu aktivnejší jak na Discordu

 

Před 1 rokem