Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Satan jako Mod ? xoxo
Článek napsal Satanist

POZICE-NICK (Do názvu threadu)

Váš nick ve hře: Satanist

Discord tag: Satanist#6475

Na jakou pozici se hlásíte? (Moderátor, Builder): Moderátor

Jak dlouho hrajete u nás na serveru?  Pár rokov to už je, no bohužiaľ posledné 2 roky sa mi nepodarilo dostať k pc.

Proč chcete být součástí našeho týmu? Ako som prezeral fórum, aj discord, chce to viac aktivity a odozvu hráčom, ktorí si dajú námahu niečo riešiť. Taktiež sa hodí ďaľší člen do A-Teamu si myslím.

Co má podle vás vybraná pozice na práci? Pomáhať nováčikom, riešiť problémy na serveri, discordu i na fórume, hlavne si zanechať chladnú hlavu. Taktiež spraviť poriadok tak ako v chate, tak isto aj v hre, ak sa nastane nejaký problém.

Proč bychom měli přijmout právě vás? Mám celkovo veľa skúseností ohľadom riešenia jednotlivých problémov, mám skúsenosti na tejto aj vyššej pozícii. Mám skúsenosti ohľadom riešení problémov, cheathuntingu, podvodov, krádežov a teoreticky všetkých podobných problémov.

Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati? Bohužiaľ momentálne si môžem dovoliť iba 2-3 hodinky denne na serveri, avšak na webe alebo discorde nie je problém byť aktívny dlhšiu dobu.

Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu? Ano, súhlasím.

 

 

x 15 x 2
Kebyže demencia ľudí kvitne, tak všade po svete máme botanické záhrady.
Před 1 rokem