Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Žádost o členství v AT - Moderátor | Maentro5
Článek napsal Maentro5

Žádost o členství v AT - Moderátor | Maentro5

 

Zdravím, touto žádostí bych chtěl požádat o místo v A-T na postu Moderátora.

 


 

- Nick ve hře:

       - Maentro5

- Discord Tag:

       - nUp#4254

- Na jakou pozici se hlásím?

       - Moderátor

- Jak dlouho u nás hrajete?

        - Brzy to budou 3-4 roky.

- Proč chcete být součástí našeho týmu?

        - Do týmu se chci přidat už nějakou dobu (docela dlouho), z několika prostých důvodů. Pomáhat hráčům a zajistit jim plynulý průchod hrou. Komunikovat s hráči a zpříjemnit jim jejich herní dobu. Chtěl bych se taky dále vzdělávat co se týče nových věcí na serveru a spousty dalších věcí. Občas se i vyskytnou situace kdy nejsou Moderátoři plně schopní pokrýt množství dotazů a proseb směřovaných vůči nim.

- Co má podle vás daná pozice na práci?

           - Dohlížet na férový a poklidný průběh hraní, pokusit se pomoct v oblastech kde hráči tápají a nemají znalosti, potrestat ty, jenž kazí hru

           a dělají nepovolené věci. Při řešení jednotlivých situací/sporů by měl zůstat neutrální a vyslechnout si obě strany a udělat závěr na                        základě poskytnutých důkazů a výpovědí z obou stran. Také by měl reprezentovat tým v co nejlepším světle, ovládat gramatiku a chovat se na úrovni.

- Proč bychom měli přijmout zrovna vás?

           - Tuhle otázku si pokládám i já, sám sobě, v minulosti jsem udělal pár závažných chyb, kterých lituji, ale z chyb se člověk učí a jsou 

           přirozené, takže tu samou chybu člověk už znovu neudělá, a to samé platí i v mém případě. Už jsem i dost starý na to, abych věci dokázal

           objektivně popsat a udržel si neutralitu za skoro každé okolnosti. Ovládám gramatiku, umím se chovat na úrovni a aktivitu mám.

           Možná se tu najdou i lepší kandidáti než já, ale i tak vás žádám aby jste mi tu šanci dali a já vám dokázal že jste nevybrali špatně.

- Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati?

           - Dokážu strávit na serveru 5-6h v kuse, zrovna teď, v době distanční výuky, ale po návratu se tento interval zkrouhnul na 2-3h.

- Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu? 

           - Ano, souhlasím.

- Něco co by jste nám chtěl sdělit?

           - Ne.

x 1 x 6

"Šílenost není nemoc, je to náznak vyššího umění" - neznámý básník.

Před 1 rokem