Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Scam od maxikjeL
Článek napsal StudioHonzaYT

Dobrý den, jsem hráč SURVIVAL OASIS, chtěl bych nahlásit hráče "maxikjeL" (má VIP Legend(, za scam. Začalo to tak, že mi napsal do /msg "že jestli si nechci zakoupit (za 400 000) VIP - ultra." Že ho prý vyhrál v nějakém eventu. Víc mi k tomu neřekl, tak jsme se o tom bavili že, a v tom nastal ten problém! Nejdříve jsme si na sebe dali discord, abychom se domluvili. Psal mi, že mám jít na stránku store.trenend.eu a kde mám zadat kód, jenže byl falešný. Teď jak jsem hledal na discordu zprávy, abych to tu mohl přepsat to co mi psal, tak jsem si všiml, že je smazal. Zpátky -> po sléze jsme se "hádali" kdo komu pošle HESLO OD MC ÚČTU. Jsem se odvážil a dal m ho (to heslo). Jenže byl to scammer. Sebral téměř všechny věci co jsem měl u sebe ( soulbound elytru co jsem zjistil, do chestek se naštěstí nedostal), ale na štěstí jsem měl elytry dvě (jednu mi vzal, druhou jsem ptodával v /ah. Takže ták no, kdyby něco pište. V případě řešení poskytnu svůj i jeho dis. Video záznam z toho nemám, ale mám z toho, jak to prbíhalo po události. Poté, co mi poslal ten kód, šel na večeři (aspoň to psal).

x 3
Před 2 lety
Děkujeme za žádost, ale bohužel není zapsána podle připnutého vzoru, tudíž ji zamítáme. Prosíme o znovuvytvoření podle vzoru v aktuální sekci.

Před 2 lety