Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

BUILDER - darLP
Článek napsal darLP

Váš nick ve hře: darLP

Discord tag: darLP#0004

Na jakou pozici se hlásíte? (Moderátor, Builder) - Builder

Jak dlouho hrajete u nás na serveru? - Už nějakou tu dobu, nevím přesně, ale mám tag "OG".

Proč chcete být součástí našeho týmu? - Jak jsem již psal, server už nějakou tu dobu znám. Byl jsem zde i dříve Builder. však kvůli osobním problémům jsem musel odejít. Mám ze serverem už spoustu zkušeností a vzpomínek a chtěl bych se zpátky vrátit.

Co má podle vás vybraná pozice na práci? - Jsou to stavby. Stavění kvalitních a hratelných map, které vylepší server. (Nebo zlepšení a upravení těch starších)

Proč bychom měli přijmout právě vás? - Máte se mnou už nějaké ty zkušenosti a myslím, že jsem byl bez problému. Vrátil jsem se zpět ke stavění a myslím, že dělám pokroky a jsem na dobré cestě.

Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati? - Záleží jak budu vytížen školo, apod.. Ale co se týče týdne, tak to bude 10 hodin určitě. Bohužel přesně nedokážu odpovědět.

Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu? - Ano, souhlasím s podmínkami o přijetí do týmu.

Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit? (Buildeři mohou zaslat screenshoty staveb) - Zde máte pár mých staveb. https://imgur.com/gallery/UIzZ2lI

x 23 x 1
Před 2 lety