Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Nápad na vyřešení spawnerů na survivalu.
Článek napsal Red_Storm_

Zdravím, na trenendu hraji už docela dlouho, ale je tu jedna věc, která není úplně domyšlená. Když většina hráčů příjde večer,

nefungují spawnery. To znamená, že když mám čas jen večer(jako většina lidí), není pro mě možné provozovat farmu. Farmy na survivalu 

jsou jedna z nejlepších metod k získání peněz. Dostal jsem tedy nápad na vyřešení lagování serveru. Stackování spawnerů - jako na skyblocku.

Jsou tu 2 možné metody: 1. Spawnery se stackovat neboudou, ale mobové, kteří jsou poblíž ano. 2. spawnery se budou stackovat normálně(stejně jako na skyblocku). Tato metoda řeší ještě jednu věc. Slime spawnery. Plugin, který je na serveru započítává špatně looting, takže vlastně skoro nefunguje. Myslím si, že tato metoda pomůže vyřešit lag na serveru a nebude mít negativní následky na nikoho z hráčů, protože to už je vyzkoušené na skyblocku. I kdyby se náhodou našly nějaké nevýhody, stále si myslím, že je lepší, aby spawnery fungovaly alespoň nějak, než nijak.

 

Děkuji

Red_Storm

Před 2 lety

Dobrý den,

stackování nelze, už jsme zkoušeli. Pere se to se slimefunem a server crashuje každých pár minut.

Před 2 lety