Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Residence xpecka
Článek napsal Jackieee

Dobry den, chtěl bych nahlásit hráče jménem TedQuiX hráč vlastní Residence xpecka ve které jsem ještě do dneška byl jenže se rozhodl že už mě tam nechce tak jsem nějak ne vzdoroval 

Chtel jsem si vzít svoje věci v chests a pak hráč DDneji rozbil moje chesty na příkaz hráče TedQuiX

A pak mi sundal povolení tak bych chtěl to abych si mohl vzít svoje veci, a ty despawnute jelikož se deapawnulo asi 80% item v chests tak bych chtěl vzít všechny věci které patřili mě byli to na ke energy capacitatory některé jsem si vzal ale pár jich tam  ještě je pak ore grindery které jsou moje je tam 1 rada taková delší cargo outputy a inputy na těch ore grinderech a jestli by šlo nějak dohledat věci které se mi despawnuli. Dále jsem si skoro vše a hráč DDneji se mi omluvil naopak hráč TedQuiX byl v opačném smeru. Na ke detaily na vybraní chests jsem měl asi 5minut.

Hráč TedQuiX mi řekl že jsem tam měl jen blbosti což nebyla pravda, měl jsem tam i spawnery ale ty mi hráč DDneji dal takže bych chtěl potrestat hráče TedQuiX a o na vrácení veci. Nebo aspoň ty ore grindery děkuju za odpověď Jackieee

x 1
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Důkazní screeny má Helperka Kelianka 

x 1
Před 4 lety

Zdravím.

S hráčem jsem  to probírala a zítra  Vám dané věci zaplatí.  

Pěkný den

Před 4 lety