Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Návod Tokeny a Levely | Globální systémy
Článek napsal Leyji

TOKENY
Globální ekonomická měna serveru.

Co jsou Tokeny?

  • Token je globální měna, která je synchronizovaná se všemi servery, tzn. že na každém serveru budete mít stejný počet tokenů
  • Parádní věc v situaci, když hrajete na našem serveru dlouho a omrzí vás například klasický survival, máte spousty tokenů a chcete hrát například SkyBlock, nebude pro vás tolik obtížné začít

 

Kde Tokeny získám?

  • Cesta k tokenům se liší dle serveru (Survival, Skyblock, ...)
  • Tokeny jdou taktéž získat v crates
  • Nebo si je lze zakoupit prostřednictvím našeho web storu pomocí PayPal a SMS http://store.trenend.eu/

 

Na co mi ty Tokeny jsou?

  • Za tokeny si můžeš koupit spoustu výhod, věcí, klíču, ... na jednotlivých serverech pomocí příkazu /tokenshop

 

LEVELY (NEFUNKČNÍ)
Globální level systém serveru.

Co jsou Levely a EXP?

  • EXP jsou globální zkušenostní body, z kterých se skládají Levely
  • Super blbinka, která ti umožňuje soutěžit s ostatními, kdo má lepší level
  • Ukazatel aktivity a skillu na našem serveru

 

Kde je získám a co z toho budu mít?

  • EXP lze získat hlasováním, vybíráním denních odměn, plněním Questů, zabíjením mobů a hráčů, těžením ores a mnoha dalšími způsoby
  • Počet EXPů do level upu se liší dle velikosti levelu následovně: Pro postup z lvlu 1 na lvl 2 potřebuješ 1000 EXP, pro postup z lvlu 2 na lvl 3 2000 EXP, a tak dále
  • Maximální počet levelů je 1000, po dosažení lze zažádat o speciální odměnu a reset levelu
  • Za Level-upy dostaneš Tokeny, počet získaných Tokenů závisí na velikosti levelu, čím větší level, tím víc tokenů dostáváš

 

 

x 4 x 1

Před 5 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Diky

????

Před 4 lety

za dalši level asi nedostanu tokenu teď jsem měl level 12 a mám level 13 a nic pořád 15 tokenů a jdou prodávat předměty za tokeny (nemám na to oprávnění a mám legend)?

Před 4 lety

a kde zístím jaký level mám ?

 

Před 4 lety

kdy jsou otevřeny dungeuny(na jakých serverech)

Užívat si s přáteli a členy Dajmondkrů to je moje Hobby. Nahlašování hackerů a scammerů, to je moje radost
Před 4 lety