Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Zorte ts3
Článek napsal Jackieee

Dobrý den, 

Zorte nechápu asi 3 věci 

1. 

Proč by měl mít Helper group busy

Když mu následně nejde napsat ❌

2.

Je celkem blbost to že perma room může mít jen ten co spolupracoval na vývoji TS3 což už prakticky nejde. ❌

3.

Něco k těm perma room (kdyby jsi je povolil VIP hráčum) 

Perma room by mohly být na principu

Semi permanent room. 

Na 7dni což by znamenalo že kdyby se žádný hráč do room nezapojil 7dni automaticky se sama smaže  

Pravidla (podle mě vhodné) 

1.Bot by mohl být v room jen s reálnou osobou 

2.zakaz nevhodného desc. A jména room

Dále bych chtěl neco k Leyji Leyji prosím mohla by jsi v mc vnímat chat? Když ti někdo píše že ve warp pvp je hacker a ty to ignorujes myslíš že je to fér chápu mají to dělat helpeři ale když tam nejsou ❌ mohla by jsi aspoň někdy dohlédnout i na jiné věci  . . . Díky to je vše. ..  

S pozdravem Jackieee. 

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Dobrý den,

teamspeak má na starost Frodo, proto připomínky směřujte jemu. Groupka Helper má právo mít busy vzhledem k tomu, že vy mu nemáte co psát do private message, pokud máte problém, dojděte do čekárny nebo napište na fórum či discord. Na permaroomky se zeptejte froda.

Za mě chat rozhodně vnímat nebudu, jelikož jsem na serveru většinou jen z důvodu, že řeším nějakou technickou věc, tudíž rozhodně nebudu odpovídat a řešit nějaké hackery, od toho tu máme Moderátor a Helper tým. Pokud si myslíte, že mám až moc málo práce, přála bych vám být na mém místě, abyste si to uvědomil. 

Přeji hezký zbytek dne.

x 1

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety