Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Otázky
Článek napsal TheLuckyYT

Mám pár otázek jelikož mi byl přistup k survival a jiným tipům hrám kromě anarchy zablokován / byl jsem permanentně zabanován.

1. Mám stále resku na survivalu na které hraje i můj kamarád, a bylo mi řečeno že se po 60 dnech smaže. Odstraní se když se nepřipojim na danou minihru nebo na server ( kvůli griefrům )

2. Jelikož jsem dostal perm... je možno aby se moje věci převedly na kamaráduv učet ( money, reska , itemy v ec , voidchest ) protože velká část z toho patři i jemu takže nechci aby kvuli mé hlouposti o to přišel.

3. Proč se po porušení pravidla které zakazuje obchodování s realnou měnou dává perma ban?

4. Nešlo by závíst  do store možnost koupení si unbanu ( kupování unbanu, podle mě není správný ale na vašem serveru mě to opravdu bavilo a nechci o to vše přijít kvůli jedné blbosti )

5. Chci se zeptat jestli hráč ImRange_XZ kvůli kterému jsem dostal perma ban dostal perma ban též.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Dobrý den,

1. residence se smaže po 60denní neaktivitě vlastníka. Váš kamarád bude muset v ten čas residenci claimnout znova
2. není možné
3. důvody k délce trestů nejsou veřejné
4. nešlo
5. délka trestů jiných hráčů není věřejná, ale postupujeme podle dané tabulky trestů, takže je logické, že hráč dostal stejný trest jako vy

Před 3 lety