Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Mám nápad na nový item do tokenshopu.
Článek napsal Palacinka08

Dobrý den,

jen bych chtěl navrhnout takzvaný "auto-crafting table," nakterém by si hráč nastavil craft a pak do něj navedl hopry a ty by dávaly suroviny ze shora a z boků, a pak z dola by hopry braly vycraftěné věci.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Hráč Palacinka08

x 3 x 1
Před 3 lety

Urcite zaujimavy napad 

Akurat ze v ziadnej verzii slimefunu to nieje a taktiez sa mi nepodarilo najst na to nijaky plugin

jedine co som nasiel bol auto-crafter mod ktory by si ale musely stiahnut vsetci, nebolo by to mozne kvoli slabsim PC

a navyse by to extremne lagovalo server (tento mod som testoval na platenom servri kde sme hrali iba 8 a uz to padalo)

Odkaz na mod: Auto Crafter - Mods - Minecraft - CurseForge

Poznamka: Keby ze sa na server tento mod dostane.... a server bude updatnuty na 1.16 tak ten mod nebude mozne vyuzit z dovodu najvyssej verzie 1.12.2

Pokial sa mylim ze na to existuje plugin tak sa ospravedlnujem.

- Phantein_SK

"Ľudia, hovorím vám, pýtajte sa a dostanete, hľadajte a nájdete, klopte na dvere aa bude vám otvorené" - toto sú silné slová Ježiša - kráľa nazaretského

 

 

 

este stale :D

 

 

 

nic tu neni :D

Před 3 lety

Děkuji za reakci #Phantein,

jen mě napadlo, že by to šlo za podobného způsobu jako voidchest,

že by jsi měl "truhlu", kde by jsi měl menu, kde by sis mohl nastavit craft a jesti to ma treba propoustet itemy ktere nejou na ten craft a byla by tam aji nabídka "přidat zdroj" (např. truhlu) a "přidat výstup (taky např. truhlu, něco jako u goblinu).

Přeji Hezký den.

Hráč Palacinka08

Před 3 lety

... A to by se ještě mohlo upgradovat .

Před 3 lety

Dobrý den,

autocrafter máte v SF, pokud vím. Navíc určité předměty využívají stejné suroviny a výsledný předmět je vytvořen v závislosti na patternu craftování, plně automatizovat to nelze.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety