Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Anticheat/Hackeri/AT
Článek napsal _Jurajko_

Zdravím, v poslednej dobe je neskutočne veľa hackerov na minihre skywars, z 8 ľudí tam 2 lietajú, 3 majú kill auru a ostatný 2 sú normálny, úplne mi to kazí chuť do hrania keď zakomplexované decko sa čumí do zeme a na 5 blokov mi dáva také combo že by to ani svätý Augustín nedokázal. Ak v blízkej dobe bude nejaký nábor na helperov tak budem sa medzi prvými zaujímať o miesto lebo keď vidím že anticheat dokáže zabanovať 1 z 10 tak to moc účinné nie je, určite by som rád pomohol a uvítali by sme my legit hráči o zosilnenie Admin teamu poprípade novší client anticheatu. Vďaka :)

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Ahoj údajne ma byt pridaný post cheathunter :D do toho sa pojdem prihlásiť aj ja mozes to skusit aj ty :D

Co sa tyka anticheatu to nenastaviš lebo vždy sa to dá bypassnúť takže  s tým nič moc neurobia :D

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

Angelov "cheathunterov" by bolo výborné pridať, avšak predpokladám že prihlášiek je až príliš a preto to tak trvá. Pokiaľ viem, nábory celkovo ma na starosti len Peparak, takže to kľudne môže byť na neho až príliš veľká záťaž. 

Samotný anticheat banuje len na 15 minút, takže pokiaľ nejakého hackera uvidíte, natočte ho a dajte ho na fórum, tak dostane ban na 7 dní a nie len na štvrť hodinu.

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety

Dobrý den,

anticheat vylepšujeme jak jen to jde, do týmu máme v plánu nabrat více lidí.

Před 3 lety