Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno pár nápadů ohledně the pit a banů
Článek napsal Ruslan_Ivanovic

1. Na discord serveru jsem viděl hlasování ohledně IP banů, nečekal jsem ale, že když je zavedete, že budou uplně k ničemu. Hráči kteří cheatují dostanou IP ban na 15 minut a to je uplně k ničemu. Protože tento hráč si může jít cheatovat na jiný server, nebo jít dělat na chvíli něco jiného a pak se vrátit zpátky a cheatovat dál. navrhuji že by se mohly IP bany prodloužit na více dní nebo by mohly být na pořád. Nejsem sám komu to vadí v chatu se našlo hodně hráčů.

2. Na the pit je spousty cheaterů a anti cheat je občas nerozpozná . Pokud má hráč o něco lepší cheaty anti cheat má očividně problém a admin team tam přijde jednou za 2 roky(obrazně :D). Proto mi přijde jako dobrý nápad aby na the pit byl admin team o něco více aktivní. Často se také stává že člen admin teamu na the pit přijde a pak odejde bez toho aby zabanoval cheatra kterej je uplně jasnej :D

3. Když přijde někdo z admin teamu na the pit tak cheatři vypnou svoje cheaty aby nebyli podezřelí. Navrhuji aby si admini změnili nick a šli hrát, protože potom cheatrům nedojde, že by si měli cheaty vypnout a admin team se jich může lehce zbavit :D

 

x 3
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Ahoj @Ruslan_Ivanovic

1. Toto som riešil dávnejšie na inom servery a odpoved bola že nemožu udeliť ipbany napr na 30 dní pretože na tej ip adrese môže byť kludne 15-20 hráčov. Može sa stať že na 1 ip adrese je napríklad celý obytný dom (panelák) a ked z neho hraje 5 hráčov na trenende a 1 z  nich dostane ip ban tak sa všetci nemôžu pripojiť a musia čakať čo je velky problém. Takže si myslím že to asi nepôjde.

2. Anticheat sa dá vždy obísť je nato vela spôsobov to je velmi tažké nastaviť niektoré servery ich nenastavili dobre ani za 10 rokov existencie :D

3. S tým súhlasím to je dobrý nápad :D 👍

x 2

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

Díky 

Před 3 lety

Soulasím! I na minihrové části by to chtělo aktivnější A-team. Hraju tam od spuštění, a nepotkal jsem kromě Zorta žádneho aktivního admina... Přemýšlím že jdu na nábor...

x 1
Před 3 lety

Dobrý den,

co se týče IP banů, ty prodloužit nemůžeme, protože jednu IP adresu může mít více hráčů, potrestali bychom tak nevinné hráče. 

Admin tým plánujeme rozšiřovat o cheat hunter tým (rank Angel), který bude velmi početný a bude dodržovat pořádek převážně na minihrových serverech.

Před 3 lety