Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Prosím UnBan
Článek napsal NightKiller1009

Dobrý den omlouvám se za to že přidělávám adminům práci ale asi ještě před rokem jsem hrál na serveru TRENEND a hackoval jsem a chtěl bych si zažádat o un ban vážně už nikdy hackovat nebudu Panovi Zortíkovy jsem psal na IG můj nick byl MinecraftKorny ale ted mám originální MC

a jmenuju se NightKiller1009 prosím dejte mi un ban váš server jsem měl moc rád mrzí mě že už tam nemůžu:((((((((((((((( prosím dejte mi IpUnBan prosím chci si zahrát mojí parcelu hackovat už nikdy nebudu :(((((

Před 3 lety

Nick : MinecraftKorny to byl warez účet A aktuální učet NightKiller1009

Zabanoval mě : Admin Pan ZorTík Permanentně na mojí Ip adresu

Dobrý den omlouvám se za to že přidělávám adminům práci ale asi ještě před rokem jsem hrál na serveru TRENEND a hackoval jsem a chtěl bych si zažádat o un ban vážně už nikdy hackovat nebudu Panovi Zortíkovy jsem psal na IG můj nick byl MinecraftKorny ale ted mám originální MC

a jmenuju se NightKiller1009 prosím dejte mi un ban váš server jsem měl moc rád mrzí mě že už tam nemůžu:((((((((((((((( prosím dejte mi IpUnBan prosím chci si zahrát mojí parcelu hackovat už nikdy nebudu :(((((

Před 3 lety

Nick: Warez můj starý mc účet: MinecraftKorny Můj aktuální účet originální MC NightKiller1009

Hráč

Platforma: Trenend Minecraft server 

Dovod hacky: ale už je nemám a nikdy mít nebudu protože mám rád trenend

Vyjádrenie: Dobrý den omlouvám se za to že přidělávám adminům práci ale asi ještě před rokem jsem hrál na serveru TRENEND a hackoval jsem a chtěl bych si zažádat o un ban vážně už nikdy hackovat nebudu Panovi Zortíkovy jsem psal na IG můj nick byl MinecraftKorny ale ted mám originální MC dostal jsem IpBan Prosím dejte mi un ip ban :((((

a jmenuju se NightKiller1009 prosím dejte mi un ban váš server jsem měl moc rád mrzí mě že už tam nemůžu:((((((((((((((( prosím dejte mi IpUnBan prosím chci si zahrát mojí parcelu hackovat už nikdy nebudu :(((((

Před 3 lety

Dobrý den,

žádost o unban nevyhovuje připnutému vzoru, zamítá se.

Před 3 lety