Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto ....
Článek napsal jirek369

https://trenend.eu/forum/topic/13535-krde-spawnerov-/?p=2#post-41673

tak že vy ste čalakali schválne cez mesiac aby ste mi nemuseli vratiť spawnery a aby ste to mohli zamietnuť. +ukážte mi realy dôkaz že tam nič nebolo aj so suradnicami 

viem že je cele vase riesenie jeden max dva prikazy tak a vravíte že to vyriesite keď to bude možne, čo je sakra tažke na dvoch prikazoch, tento pripad je len vaša vypočitavosť a zbabelosť. čo je tažke na vratení vecí. Viem že vy ani majitelka sa snažíte týmito vecami obnoviť ekonomiku ale nezabudnite že len strácate komunitu a ich dôveru.  Keď ste mi v júny zariadili permu prečo ste so mnou nechceli hovoriť a radšej ste si ma zablokovali a zabanovali ste ma na discorde z vymyslenej veci. Vy viete že som bol nevinný. Vtedy ste tvrdili že to som bol za prechovavanie bugnutých itemov na mojom ise zabanovaný právom ale po dodaní dôkazov sa zistilo že dané veci ani neboli na mojom ise a nemali nič spoločne so mnou (boli to dôkazy pri inej cudzej kauze ) čo z toho vypliva že ste ma len chceli odstraniť ale nejak vam to nevyšlo a po konverzaci s gáborom (vy viete kto je to (helper)) sa mi to potvrdilo. Síce mi on dal permu ale zaujimavé že ste mu to prave Vy rozkázala a nemali ste na to žiadny REALNY dôkaz že by som niečo take pravil. V tedy keď ste mi na discorde dala ban tak som si hneď žiadal dokazy a tvrdili ste že na to nemam právo a o tyžden neskôr keď som pisal ste vravela že iba tyzdeň od banu ich može davať a to ke zase len vaša vypočítavosť.  

x 4
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

a aby som nezabudol tak ešte predtým ste mi dali ban na mesiac za sethome na jednom ostrove kde sme mali sukromnú farmu a zaujimavé je že majitel isu dostal  permu, ja čo som tam mal len sethome som dostal mesiac+reset a nemenovaný hráč tam mal vodku s 50B a nedostal ban, presnejsie všetci okrem neho dostali mesiac+reset-permu. Aj v tedy ste mi dali ban za nič ( podozrenie že som bol hlava DarkSide-u ako ste to vy povedala, to nieje dôkaz), tak sa vás teda dodatočne pítam kde je pravidlo zakazujúce sethome???  čo je ja ťažke na ospravedlnení?  a skúste si občas strážiť Vaše ego

Před 3 lety

no su to kydi

jejo

Před 3 lety

bump

Před 3 lety

Kamo na tvojom mieste by som kašlal nato už :D nepomožeš si viem ako sa cítiš tiež som mal podobné problémy na iných serveroch kde ma takto stále odkopávali a nič sa s tým nedalo robiť nepomožeš si už nijak aj toto sa uzavre a nikdo ti nič nedá. Máš možnosť kašlať nato a začať odznova alebo hrať na inom skyblocku. Viem že ta to hnevá ale nič sa nedá toto nikam nevedie ako vidíš čakáš už pomaly 2 mesiace a nič sa nedeje pre tvoje dobro kašli nato a hraj si aby si ešte nedostal ban a prideš uplne o všetko.

Do budúcna si nikoho na skyblock nepridávaj a máš pokoj dneska je všetko iba o scamoch a podvodoch mne každý den píše random nováčik že by chcel isť do mojej resky a že bude najlepši kamarát ale pritom je to len další scammer ktorý ta presne takto okradne. Tým že ta takto okradol si si kúpil skúsenosť že sa tu neoplatí nikomu veriť iba možno najlepším kamarátom aj ked v dnešnej dobe ta aj vlastný brat okradne :/

Takže prajem všetko dobré a kašli nato stávajú sa aj horšie veci :)

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety
Low budget MrMarian:

https://trenend.eu/forum/topic/13535-krde-spawnerov-/?p=2#post-41673

tak že vy ste čalakali schválne cez mesiac aby ste mi nemuseli vratiť spawnery a aby ste to mohli zamietnuť. +ukážte mi realy dôkaz že tam nič nebolo aj so suradnicami 

viem že je cele vase riesenie jeden max dva prikazy tak a vravíte že to vyriesite keď to bude možne, čo je sakra tažke na dvoch prikazoch, tento pripad je len vaša vypočitavosť a zbabelosť. čo je tažke na vratení vecí. Viem že vy ani majitelka sa snažíte týmito vecami obnoviť ekonomiku ale nezabudnite že len strácate komunitu a ich dôveru.  Keď ste mi v júny zariadili permu prečo ste so mnou nechceli hovoriť a radšej ste si ma zablokovali a zabanovali ste ma na discorde z vymyslenej veci. Vy viete že som bol nevinný. Vtedy ste tvrdili že to som bol za prechovavanie bugnutých itemov na mojom ise zabanovaný právom ale po dodaní dôkazov sa zistilo že dané veci ani neboli na mojom ise a nemali nič spoločne so mnou (boli to dôkazy pri inej cudzej kauze ) čo z toho vypliva že ste ma len chceli odstraniť ale nejak vam to nevyšlo a po konverzaci s gáborom (vy viete kto je to (helper)) sa mi to potvrdilo. Síce mi on dal permu ale zaujimavé že ste mu to prave Vy rozkázala a nemali ste na to žiadny REALNY dôkaz že by som niečo take pravil. V tedy keď ste mi na discorde dala ban tak som si hneď žiadal dokazy a tvrdili ste že na to nemam právo a o tyžden neskôr keď som pisal ste vravela že iba tyzdeň od banu ich može davať a to ke zase len vaša vypočítavosť.  

neřeš to, sacred je stejně dead

hovnooo

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

...

Před 3 lety

XD

Před 3 lety