Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto No tak ešte raz Vám to vysvetlím a.k.a nahlásenie peparaka
Článek napsal KingMasterSK

Dobrý deň, zase ste mi to uzavreli.

Minulý príspevok bol :

Nick: Peparak198279

Pravidlo: Dal hráčovi skrlex neoprávnení mute??

Platforma: Fórum

Důkaz:https://ctrlv.cz/1KWf

ako skrlex nadával

2. čo peparak napísal

Zdravím, hráč byl potrestán. Přeji hezký večer.

3. čo písal fremr ak som nahlásil tiež skrlexa ale nenajal som mu na nick

Zdravím, hráč má zakoupené vip a změněný nick, je třeba najet na nick hráče pokud to tak je. Přeji hezký den.

TAK JA neviem či vy banujete/mutujete podľa vašej nálady ale asi to tak je.

Upřesnění: 

BOA! Tak skrlex dostane NEOPRÁVNENÝ mute.

Martinecko mu nenajal na nick tím pádom peparak nemohol vedieť či to je on a bum mute?

Potom prečo mi fremr u jedného príspevku čo som nahlásil to isté a tiež som mu nenajal na nick napísal :

Zdravím, hráč má zakoupené vip a změněný nick, je třeba najet na nick hráče pokud to tak je. Přeji hezký den.

 

Tak vy asi mutujete podľa svojej nálady ale toto není fér voči skrlexovi teraz. Ja neviem či vy svojim kamošom potvrdíte všetko alebo mutujete podľa svojej nálady pretože WavingFlag napr. vtedy mute nedostal.

 

Skrlex teraz mute dostal.

 

WHAT THE HELL IS THIS LOL?

Nech sa to vyrieši fast aby také problémy už nevznikali a prosím o objasnenie.

Hlavne prosím nech to objasní sám @Peparak198279

 

 

 

 

A ide o to, že peparak dal neoprávnený mute lebo mu nenajal na nick hráč martinecko CZ a nemal teda dôkazny screen a peparak napísal že ten screen má hoc ho mať nemôže kedže martinecko nedodal dôkazný screen a dajte mi boa ešte permu za spam fórka hoc toto je Neoprávnený mute.

 

žiadam teda aby sa k tomu bližšie vyjádril aj @Fremr ktorý mi napísal že mu najať na nick Musím inak to není platný dôkaz a @Leyji dúfam že by sa tiež k tomu vyjadrila lebo vy banujete/mutujete podľa nááálady a @BrawlCraftMC tvoj koment nikoho nezaujíma lebo tu nech sa čisto vyjádri AT. A prosím dont lock this a asi mi za toto dáte ban čo?

 

Ešte raz peparak ak si ten screen mal tak ho prosím pošli ak Ti nič nebráni ho poslať pretože neverím že by ste ten screen mali kedže v tej dobe ste pravdepodobne boli na serveri Survival

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

ach bože 

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
BrawlCraftMC:

ach bože 🤦‍♂️

🤦‍♂️ ty si slepý čo som písal ani si to  nepochopil lebo tvoje IQ je na úrovni húpacieho koňa. BOA nech peparak ten screen pošle a nech sa k tomu vyjádri fremr poprosím pretože on mi to sám písal a u skrlexa to neplatí.

 

BrawlCraft čakám na odpoveď jaký som toxik a jak som na teba útočil čo?

x 1 x 1

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety

Zdravím, KingMasterSK, vaše komentáře u některejch příspěvků jsou zcela zbytečné. Ano, na screenu neni přesný nick hráče, ale mám zde i screen, kde je jeho nick dobře viditelný, Psal jsem vám,nezakládejte si stejný článek vícekrát, můžete být potrestán i zde na fóru. Za spam fóra a vaše předešlé příspěvky, jste si vysloužil trest na fóru. Přeji hezký večer.

x 3 x 3
Před 3 lety