Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Ban hráča Legendario_21
Článek napsal Sarscov2

Dobrý den iba sa chcem spýtať na tento ban pretože je vážne neprávom dali ste mu ban za vetu kde napísal 2 písmená ako skratku a beriete to ako reklamu.

Pritom nedávno som našiel tento článok https://trenend.eu/forum/topic/14855-predrazenyjogurt--reklama/ kde napísal tak isto 2 pismená ako skratku a žiadny ban nedostal ani nič je tam tento screen kde to máte jasne vyznačené https://ctrlv.sk/WdXi

Vyjadrenie moderátora Takamala Dobrý den, trestat za písmeno Q tedy opravdu nebudu. Sám píštete, že se jedná o reklamu na nejmenovaný server, tzn. nebyl jmenovaný...není jméno není trest.

Tak ma zaujíma že prečo dostane jeden hráč  ban zato začo druhý hráč nedostane nič? A ešte ked som to chcel riešiť s moderatorom Fremr tak sa somnou ani neporadil iba napísal ze ukončuje diskusiu.

Normálne by som sa do tohoto nestaral ale tu je jasne vidieť že to má neprávom keby za toto všetci dostali ban tak nepoviem ale toto je vazne nefer voci hracovy Legendario. Bud dajte ban aj hracovy predrazenyjogurt alebo dajte unban hracovy Legendario.

Dakujem za pochopenie a prečítanie s pozdravom PozorNato.

 

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Zdravím, ano nemáte právo řešit cizí trest proto jsem diskuzi ukončil. Přeji hezký den.

Před 3 lety
Fremr:

Zdravím, ano nemáte právo řešit cizí trest proto jsem diskuzi ukončil. Přeji hezký den.

Miesto toho aby ste sa so mnou normálne poradili ma hned odkopnete :D Prečítajte si ten príspevok čo som poslal vyššie a uvidíte Takamala ban nedá a vy dáte :D To nemáte nejaké pravidlá na bany? či každý idete podla svojej nálady akú máte?

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
PozorNato:

Miesto toho aby ste sa so mnou normálne poradili ma hned odkopnete :D Prečítajte si ten príspevok čo som poslal vyššie a uvidíte Takamala ban nedá a vy dáte :D To nemáte nejaké pravidlá na bany? či každý idete podla svojej nálady akú máte?

Suhlasím s tebou môžte sa pozrieť na príspevok pre hráča kingmastersk od takamaly 

kde som sa vyjadril jasne že ja som dostal ban na  7 dni a hráč predrazenyjogurt dostal iba mute na 3 hodiny či koľko?

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety