Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Prodáno Vote keye
Článek napsal Sarscov2

Ahoj,

mám viacej vote keyov na skyblock planet a skyblock dawn rád by som ich vymenil bud za tokeny alebo za nejake veci na survival servery nakolko na skyblockoch vôbec nehrajem. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na servery alebo mi nechajte komentár a ja sa vám ozvem.

S pozdravom.

 

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Na skyblock sacred som ich už predal ešte mám na planetkach 130+ a na skyblock dawn 130 vymenim za veci na survivale.

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

koupím na planetkách za tokeny

 

Sup!

Před 3 lety
PozorNato:

Ahoj,

mám viacej vote keyov na skyblock planet a skyblock dawn rád by som ich vymenil bud za tokeny alebo za nejake veci na survival servery nakolko na skyblockoch vôbec nehrajem. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na servery alebo mi nechajte komentár a ja sa vám ozvem.

S pozdravom.

 

škoda kúpil by som na sacrede lebo som zberateľ VK a chcem dať 10 stackov VK a už mám 8stackov :D

Nemáš aspoň 2/3 na sacrede ešte?

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety

@ZippyXRL Ok za tokeny môže byť kolko by si mi za ne dal tokenov? Moj navrh je 1 token za 2VK

@KingMasterSK na sacrede som nazbieral teraz 30 vk mozem ti ich dat tiež za tokeny ak máš zaujem. tiež ti dam za 1 token  2VK

Každý den pravidelne hlasujem takže mi vela pribúdajú :D

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
PozorNato:

@ZippyXRL Ok za tokeny môže byť kolko by si mi za ne dal tokenov? Moj navrh je 1 token za 2VK

@KingMasterSK na sacrede som nazbieral teraz 30 vk mozem ti ich dat tiež za tokeny ak máš zaujem. tiež ti dam za 1 token  2VK

Každý den pravidelne hlasujem takže mi vela pribúdajú :D

tokenz :D? Mám tokenov dosť ale iná platobná metóda by nebola? Pravdaže mám cez 1K toke ale vieš jak :> ak si bohatý tak sa nerozdelíš :D A ak chceš tak sa vyjádri pretože skrlex dostal unfair mute.

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety

@PozorNato pravdaže ak by si chcel dal by som Ti IG spawnery na survu tak napr. cena 200k za IG by si dal 8VK za 1IG alebo si navrhni cenu.

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety
KingMasterSK:

tokenz :D? Mám tokenov dosť ale iná platobná metóda by nebola? Pravdaže mám cez 1K toke ale vieš jak :> ak si bohatý tak sa nerozdelíš :D A ak chceš tak sa vyjádri pretože skrlex dostal unfair mute.

Ked nechceš tokenamy možeš za veci na survivale napr. peniaze alebo tak :D pretože hrajem iba survival skyblocky nie :D

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety
PozorNato:

Ked nechceš tokenamy možeš za veci na survivale napr. peniaze alebo tak :D pretože hrajem iba survival skyblocky nie :D

IG spawnery mám alebo tam mám 1mega ale to si nechám asi :D 😉

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety
KingMasterSK:

IG spawnery mám alebo tam mám 1mega ale to si nechám asi :D 😉

Ak chceš pod na servery a mozeme to vybavit hned

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety