Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Vylepšenie anticheatu
Článek napsal Sarscov2

Dobrý den dostal som nápad ako vylepšiť váš anticheat na jednom nemenovanom ruskom servery je anticheat ktorý vas preskenuje a ked máte cheaty tak vám vypíše toto https://ctrlv.sk/2ntb

Ja som chvílku patrál na webe a našiel som toto: https://www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/kinetic-anti-cheat chcem sa vás spýtať či by vám toto nepomohlo vylepšiť anticheat.

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

:D nikdo anticheat nechce beztak se to do 2minut bypassne čiže ti to je prakticky nanic

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 lety
PermaBannedWan:

:D nikdo anticheat nechce beztak se to do 2minut bypassne čiže ti to je prakticky nanic

 

Práveže tento anticheat funguje tak že zobere dáta z hack clientov a vždy ked sa ideš pripojiť ta preskenuje a ked zachyti dané dáta tak ta to nepustí na server :) viem že niektoré clienti idú aj inak ale toto by zachytilo určite % hackerov.

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

:D ked ta to na server nepustí s nejakým hack clientom napr. Impact skusíš Inertiu ked ta to nepustí s nou skusíš Sigmu budeš hľadať dovtedy kím nenájdeš uspech :D a ked už by ti to po napr 3pripojeniach BAN stále si možeš urobic altku a obchádať to a celé by to bolo zbytočné a bolo by s tím kopu roboty naviše :D a to skenovanie hráčov je totálna blbosť akože bez urážky zbierať dáta hack clientov je celkom veľká kravina :DD

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 lety

Síce to na tej stránke je napisané neznamená že to bude fungovať

:D

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 lety
PermaBannedWan:

Síce to na tej stránke je napisané neznamená že to bude fungovať

:D

Pozri ja hrajem minecraft 10 rokov odohral som na nom dosť hodín venoval som sa aj rôznym hackom aj anticheatom a poviem ti že na tom servery kde sme to testovali to malo velký úspech a nemajú tam skoro žiadneho hackera :) to že ty hackujes s huzuni alebo sigmou alebo impactom čo su lacné clienty ktoré išly okolo roku 2018/19 neznamena že to tak lahko obídeš :)

Aj ked hraješ napr. CSGO tiež ti tam ten VAC anticheat skenuje v pc rôzne veci a ked chytí dáta z nejakého cheatu ktoré má v pamäti dostaneš VAC ban a na tomto istom princípe to funguje aj u nich a mal by aj tento anticheat.

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Blbost. Proč? Podívej se tady. Potřebuje to nějaký modchecker, ještě jsem se s tím nesetkal, ale tím, že je to client-side, tak by to musel mít každý hráč na TE ve svém počítači, což by nebylo reálné a i kdyby, tak by se to dalo obejít. Srovnávat to s VAC je nesmysl, VAC je součástí Steamu a CSGO, Minecraft v sobě žádný anticheat nemá, v Minecraftu je anticheat jen server-side a nemůžeš nutit hráče, ať si stahují módy.

Taky toto je jen na Forge (a liteloader, ale na to snad ani hacky nejsou), takže by to detekovalo tak maximálně liquidbounce, ale Sigma, Impact a další nejsou na Forge, takže kontrolovat jim .minecraft/mods nemá význam. A liquid má snad i forge bypass, takže by se jevil jako vanilla a taky by ho to nedetekovalo

Vesele si obcházím a obcházet budu :)

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Souhlasím s tebou Fidoo 

 

Pozor na to tyhle anticheaty fungují jak napr Lucky Wars Resource Pack na Cubecraftu musíš s tím souhlasit aby te to skenovat mohlo a s VAC banem to srovnávat nemužeš když porovnáš TE s Cskem  fuu nevím co by vyhrálo :DDDD btw :DD huzuni lepší blivajz si ze sebe vyndat nemoh :DD a to že hraješ minecraft 10 let mne je to fuk a spíš bych rekl že te lituji protože tím pádem hraješ MC od Alpha 0.18.4 beta :DDD to znamená že si svuj ješte tehdy založenej MC Account Nebudeš moct promigrovat :D na Microsoft účet protože ve vyhlášce mojangu je napsáno že Legacy MC aucount (account starší jak 2012) nebudeš moct promigrovat :DDD 

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Podľa mňa by to bol dobrý nápad,

ale tak vždy sa nájdu diery v systéme :)

Napr.

Skúšal to niekto s VirtualBoxom? Na 99% by to hacky nezachytilo tam :) A ak vieš dobre programovať/hackovať a si pokročilejší, určite by si nejakú oebávku vymyslel. Vape by určite nešlo pretože tam to je inak za to si platíš a dáva Ti to ochranu proti banu lebo to je inak prepracované :D

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety

Dobrý den,

nelze, blokuje to i optifine, labymod, ...

Před 3 lety