Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Ďakujme si a Ospravedlňme sa
Článek napsal menanem

Rozmýšľal som, že to dám do Obecnej diskuzie, ale videl som, že sa tam väčšina vecí týka hry, tak to dávam sem.

Zdravím,

napadlo mi, že by bolo dobré a slušné, keby hráči aj členovia tímu mohli verejne napísať svoje "Ďakujem" tomu, kto im spôsobil radosť alebo sa Ospravedlniť za niečo, čo spravili a niekomu sa to nepáčilo. Príležitosť si týmto aktom urovnať vzťahy medzi sebou a spríjemniť atmosféru na serveri. Vyjadrenie musí byť úprimné, nie len preto, aby tu bolo niečo napísane, alebo na upútanie pozornosti.

Príklad:

Správne

"Ďakujem Helperovi "Danielovi" za to, že ma vyslobodil z bugnutého miesta."
"Ďakujem Admin tímu za úžasný Halloweensky event, moc som si ho užil/a"
"Ospravedlňujem sa hráčovi "Ferkovi"že som mu zničil záhradu, nebolo to naschvál. Náhodou som položil vodu miesto bloku."
"Ospravedlňujem sa Admin tímu za nefunkčný mikrák počas hovoru."

Nesprávne

"Díky moc za to, že si mi pokašlal obchod s tým a s tým."
"Díky Adminovi tomu a tomu za neoprávnený ban..." ...a podobné ironické varianty.
_________

Pokiaľ vám to príde ako dobrý nápad, môžete to voľne využívať (iba na to, na čo to je určené). V prípade, že to tak bude, by som poprosil Moderátorov aby to "pinli" na vrch kategorie, nech to nezapadá. Dúfam, že sa vám nápad bude páčiť. :)

x 1 x 4

"Hlúposť je najzaujímavejšia choroba. Netrpí ňou chorý, ale ľudia okolo neho."

Před 4 lety

Nemyslím si.

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Good Idea :D

x 1

 

 

Před 4 lety

Dobrý den,
tento nápad mi přijde vcelku zbytečný. Kdybyste tohle AT dělali, tak se určitým členům postupem času akorát zvětší ego a budu nepříčetní.

x 1

29/12/2019 - 6/3/2020

Před 4 lety