Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Anticheat
Článek napsal Adamoclev2025

 

Na trenend foru jsem fakt tak 1x do roka, takže nevím kolikrát se tady řešil anticheat, ale tímto bych chtěl apelovat na Admin team, hlavně na vedení a dev team, ale zároveň i samotné cheatery (občas zde zmíním nějaký client, tak to neberte prosím jako reklamu).

Ahojte všichni co to čtete, všichni co se už těch pár let na trenendu pohybujeme tak víme jaký je stav anticheatu (tragický). Na survivalu v pvp si lidi v pohodě lítají nahore dolů, sem a tam... v thepit tam hituje 10 lidí najednou a podobně..Sám jsem už v CZSK a globální cheating komunitě několik let tak vím jak cheaty a anticheaty fungují a pochopil bych kdyby bylo na trenend pár specifických clientů, který by útočili přímo na trenend anticheat, jenže ono žádnej takovej client není. A fakt mě štve že tu fungují i free cheaty. Což je pro mne k nepochopení aby na serveru vašich rozměrů, kde se denně vysřídají tisíce, ne-li desetitisíce lidí a fungoval tu nejvíc basic free cheat jako je sigma nebo liquidbounce (btw oba jsou to bitcoin minery, takže nedoporučuji používat). 

Zpráva pro AT: Ne, to že někoho natočíme a nahrajeme na youtube není řešení, tohle nám může zabrat klidně 15 minut a než ho někdo zabanuje může být i několik hodin, takže za ty třeba 2 hodiny zkazí tu hru několika lidem, kteří se tu nemusí už nikdy objevit protože jim jeden hráč může zkazit požitek z hraní na trenendu a půjdou jinam.. Určitě tu nehrají jen děti, ale jsou tu mezi námi taky programátoři, kteří by klidně pomohli, protože je cheateři taky štvou.

Zpráva pro cheatery: Máte tu anarchy servery, jděte si na ně, zvyšovat si ego nad legit hráčema to je kinda sad. Ano cheatuju taky, ale nikdy by mě nenapadlo jít a kazit hru lidem, kteří si chtějí normálně zahrát.

Pro shrnutí: Dělejte prosím něco s tím Anticheatem, určitě nejsem jediný koho to štve a chápu že to nebude nejlevnější, ale kvalita serveru půjde mnohem víc nahoru.

Děkuji těm co to přečetli až sem a omlouvám se pokud něco není srozumitelné.

x 2

OT v4 > all

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Piš to do obecnej diskusie alebo offtopicu. Bude to vhodnejšie. Ak sa sťažuješ na tunajší anticheat, som zvedavý ako by si si poradil ty, možno by si vytvoril nejaký nový revolučný anticheat čo rozpozná každý jeden hack client. Skús. Čo ma zarazuje je fakt, že ty, cheater, sa sťažuješ na hackerov. Ok no...

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

1) Piš to do obecnej diskusie alebo offtopicu.  - zpětná vazba a nápady

 

2) Je víc typů anticheatů, ale základní je client a server sided a pak se do dál dělí na block, detect.. A můžeš taky anticheat nastavit taky aby když se připojíš tak aby to rozpoznalo ten client a zakázalo se ti to připojit..

 

3) Čo ma zarazuje je fakt, že ty, cheater, sa sťažuješ na hackerov. Ok no... - vůbec si mě nepochopil nebo jsi to nedočetl, já cheatuju pouze na hvh (hack vs hack) tam není nikdo komu bych tu hru kazil, naopak tady je většina hráčů legit a cheateři jim kazí hru. Nedovolil bych si injectnout proti legitovi.. 

OT v4 > all

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

,,A můžeš taky anticheat nastavit taky aby když se připojíš tak aby to rozpoznalo ten client a zakázalo se ti to připojit.." tohle je vlastně hlavně proti free cheatům, většina paid cheatů se loadují přes OpenProcess kde už je potřeba ten lepší anticheat, samozřejmě budou tu cheateři stále, ale bude jich o 90% míň protože CZSK nemá většina peníze na cheaty.

OT v4 > all

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
JustAdamoclev:

1) Piš to do obecnej diskusie alebo offtopicu.  - zpětná vazba a nápady

 

2) Je víc typů anticheatů, ale základní je client a server sided a pak se do dál dělí na block, detect.. A můžeš taky anticheat nastavit taky aby když se připojíš tak aby to rozpoznalo ten client a zakázalo se ti to připojit..

 

3) Čo ma zarazuje je fakt, že ty, cheater, sa sťažuješ na hackerov. Ok no... - vůbec si mě nepochopil nebo jsi to nedočetl, já cheatuju pouze na hvh (hack vs hack) tam není nikdo komu bych tu hru kazil, naopak tady je většina hráčů legit a cheateři jim kazí hru. Nedovolil bych si injectnout proti legitovi.. 

Môžeš mi vysvetliť čo sakra znamená hack vs hack? Aha takže jeden hacker bojuje proti dalšiemu hackerovi aby si navýšil ego ok ????

Neštvi ma kyde

Před 3 lety
BrawlCraftMC:

Môžeš mi vysvetliť čo sakra znamená hack vs hack? Aha takže jeden hacker bojuje proti dalšiemu hackerovi aby si navýšil ego ok ????

toto je hvh - https://www.youtube.com/watch?v=dJSaM_21nnU

Ne? To není vůbec o egu, ale o cheatu, configu a play stylu..

OT v4 > all

Před 3 lety

A hvh je i na trenendu

OT v4 > all

Před 3 lety

???? wtf

Neštvi ma kyde

Před 3 lety
BrawlCraftMC:

???? wtf

a prosím nepiš sem no point komentáře, které k ničemu nejsou, díky <3

OT v4 > all

Před 3 lety

Pravda, že je anticheat na Trenendu tragický (až žádný), ale možná tam skoro není kvůli serveru Anarchy, který (jak víme) je určen především pro hackery. A nebudu lhát, je docela těžké až skoro nemožné nastavit AC tak, aby na jedné platformě fungoval a na další nebyl vůbec.
Uznávám, že potkat hackera na survu, kde nemá co dělat, je poměrně nehezký zážitek, ale od tohotu je nahlašování hráčů nebo tickety na dc. Jen je problém, že většina hráčů, kteří chtěj něco nahlásit, neumí pracovat podle připnutého vzoru. Takže jim to AT automaticky zamítne.

Řešení by bylo buď naučit všechny hráče sepisovat nahlášení, další možnost je možnost přidání příkazu /report (bohužel nevím jak se ten plugin jmenuje) a nebo udělat na Trenendu globální anticheat kterej bude automaticky banovat. To ale znamená, že nebude Anarchy

 

BrawlCraftMC:

Piš to do obecnej diskusie alebo offtopicu. Bude to vhodnejšie. Ak sa sťažuješ na tunajší anticheat, som zvedavý ako by si si poradil ty, možno by si vytvoril nejaký nový revolučný anticheat čo rozpozná každý jeden hack client. Skús. Čo ma zarazuje je fakt, že ty, cheater, sa sťažuješ na hackerov. Ok no...

No a? Nemůžeš hackery,cheatery atd. házet do jednoho pytle, někteří hackujou, aby ti znepříjemnili den, někteří zase kvůli tomu že tam jsou užitečné nástroje třeba pro stavbu.To, že si hacker stěžuje na hackery neznamená, že patří do stejné kategorie hackerů. Jako barev pletí lidí, tu je i paleta různých hackerů :)

x 1 x 2

Scamming Scammers and snitching them is my passion

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety