Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Anarchy
Článek napsal _CHEATER_PRO

 Dobrý den , bylo by možné vylepšit anarchy Příklad : přidejte možnost stakovat itemy jako jsou totemy / poušny 

 

totemy z důvodu toho že nechcete přidat 2 ruku nevím čeho se jako bojíte ale ok, zrušte tpa.

A neodpovídejte mi z bezpečnostních důvodů ne .

Nebo Anarchy nějak vylepšete nevím změnou verze .cokoliv kromě zvětšení světa,

nebo pokud už na tu anarchy chcete úplně kašlat tak mi rovnou můžete dát Op nebo ten server úplně odeberte.

odmítáte ji vrátit do lobby her tak jako co . někdy tam jsou jen 4 hráči , a pokud ji teda chcete nechat zemřít tak to ukončete hned a nečekejte na zázrak . (úplně jste tu minihru zabili :) tím že jste ji odstranili z lobby)

Vím že mi odpovíte nějakou kravinu jako že minihru nehodláte upravovat , vylepšovat

no tak to rovnou zrušte ten anticheat .

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Nebo třeba nějak přemluvte Sira Yakariho at to trošíčku zpropaguje .

Před 3 lety

CHEATRE máš svatou pravdu co bych sem dal za to aby se na anarchy zvatčšil border klidne by stačilo 100k x 100k jen ne tenhle zakrpatenej výbeh pro hráče který mají ban za to že hackovali na the pit  ten border je  jenom výběh pro škrečky a já přísahám jestli se ted pepa na tenhle příspevek koukne a napíše zase nejakou pitomost jako "příspevek není napsanej podle predlohy váš prispevek se zamítá nebo nejakou podobní kravinu já chápu že se chystá novej surv blá blá blá já chápu že máte i jiné starosti ale mohli by ste se tomu trochu povenovat nemusí tam být 3M x 3M border stačí 100k na 100k nechápu v čem je problém Každej den pribívá minímálne 5vipček a dalších 10lidí si koupí Tokeny nevidím v tom problém a jak už ríkal CHEATER nechápu jestli vám to Jedno NPCčko na lobby vadí nebo to není simetrický tak to dejte alespon do toho hloupího compasu 

 

Doufám že se tady vyjádří i nekdo kromňe PepaRaka

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
WanWilder:

CHEATRE máš svatou pravdu co bych sem dal za to aby se na anarchy zvatčšil border klidne by stačilo 100k x 100k jen ne tenhle zakrpatenej výbeh pro hráče který mají ban za to že hackovali na the pit  ten border je  jenom výběh pro škrečky a já přísahám jestli se ted pepa na tenhle příspevek koukne a napíše zase nejakou pitomost jako "příspevek není napsanej podle predlohy váš prispevek se zamítá nebo nejakou podobní kravinu já chápu že se chystá novej surv blá blá blá já chápu že máte i jiné starosti ale mohli by ste se tomu trochu povenovat nemusí tam být 3M x 3M border stačí 100k na 100k nechápu v čem je problém Každej den pribívá minímálne 5vipček a dalších 10lidí si koupí Tokeny nevidím v tom problém a jak už ríkal CHEATER nechápu jestli vám to Jedno NPCčko na lobby vadí nebo to není simetrický tak to dejte alespon do toho hloupího compasu 

 

Doufám že se tady vyjádří i nekdo kromňe PepaRaka

border 100k x 100k je 10 000 000 000 blokov povrchu a border 20k x 20k je len 400 000 000 blokov povrchu. Si neuvedomuješ že aký veľký je to rozdiel, to je 25-krát viac miesta na diskoch, aj keby že chceli rozšíriť tak takto veľké to nebude. Keď napríklad zväčšia border len na 28k už to je dvojnásobok priestoru čo bolo + nemyslím si že bugdet na anarchy je až tak veľý keďže na anarchy si nemajú čo kúpiť a všetky peniaze na chod anarchy sú vlastne odobraté iným serverom. 

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety

Ešte ty tak do toho máš čo povedať čo ani nevieš jak sa posielajú tokeny :DD 

Mám rád žvejky .. A taktéž Kebap 

Perma Banned Wan Kterej je na TE zabanovanej už 2 roky se porad této komunity drží

 

 

Před 3 lety

Dobrý den,

anarchy je nepodporovaný server. Je možné, že některé z vašich nápadů uplatníme, nemohu to však slíbit, jelikož naší prioritou nejsou servery podobného typu. Anarchy server zde máme jen pro to, aby se u nás mohli cheateři vyřádit a přitom nekazit hru hráčům na ostatních serverech.

Před 3 lety