Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

je to normální Admin Teame?
Článek napsal Marshmello

Je tohle normální?

https://ctrlv.cz/c9xz

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Co je na tom nenormálne že zamieta žiadosti?

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

@BrawlCraftMC Mě sere, že to každímu zamítaj jako kdyby, ta kategorie tam byla na ozdobu????

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety

Z mojej strany mi to príde trošku normálne len mi príde strašne čudné že peparak ide ako robot často sa ludí nezaujíma za čo dostali ban ale on to napíše a že sa to zamieta asi ich nezaujíma že tým ludom to je lúto moj názor.

x 1

Kto ste vy, aby ste odsudzovali život, ktorý žijem? Viem, že nie som dokonalý - a nežijem preto, aby som bol - ale predtým, ako začnete ukazovať prstami … uistite sa, že vaše ruky sú čisté!

Před 3 lety

Já dostal perma ban neprávem, ale vážený pan Peparak mi žádost o jej zamítnul. Nezajímá ho jestli jste vyhodili 100 Kč do popelnice, ale to že bude mít více času, nakonec to ukončil tím, že mi ani nechtěl podat vysvětlení, proč jsem ten unban dostal, šíření bugu ani nevím kterého, nic jsem neporušoval a obcházení banu, nemohu za to, když mají špatný AntiCheat, když jsem byl u mých prarodičů, tak se jim tam sekala wifi, po chvilce hraní se to bratrancovi seklo úplně, dostal ban za speed, ale nic nepoužíval, druhý den jsme hráli po  5 dnech jsem se šel koukout na Trenend ale najednou jsem dostal ban.

 

Před 3 lety
ArérCZ:

Je tohle normální?

https://ctrlv.cz/c9xz

Podle toho mi přijde normální zamítnout všechny tyhle žádosti, protože buď daná osoba dostal jen mute na 24h (což není tak dlouho ngl) nebo se dopustila vyšších porušení pravidel (např. obcházení banu, využívání bugů..) Ale je pravda, že by PepaRak mohl být lehce lidštější a třeba u některých reportu blíže popsat čeho se dopustili, třeba nechápu ban za to, že týpek na DC jen zmínil nějakej server. No a? Hold se zmínil o jiném serveru a i přesto hraje na Trenendu a teď za svoji věrnost dostal ban 

x 1

Scamming Scammers and snitching them is my passion

Před 3 lety

Zdravím

a ty se divíš, když jsou hráči neschopní a neudělají to dle vzoru? 

A PS-Nedoporučoval bych být v článkách sprostý.

Před 3 lety

Ja sa k tomuto síce nemám, čo vyjadrovať ani podobne, ale ako ten názov tohoto "Článku" Ma akože dosť prekvapil a ten screenshot toho :D akože extrém ľudia vy si uvedomte, že členovia majú určite pravidla jak serverové tak aj Adminské to znamená, že sa podľa nich musia jak riadiť tak, aj prezentovať skrz to vystupovanie a celkové hodnotenie toho, čo vlastne napíšte do tých ticketov, keď ti to už zamietne daný člen AdminTeamu raz tak to niečo znamená pokiaľ ti to zamietne XXX krát tak prečo to pošleš ešte ďalších XXX krát má to vždy nejaký dôvod prečo to urobí a podobne. Si aspoň trochu vážte, že tí členovia vám aspoň odpíšu pozrú sa nato, lebo na iných serveroch dostaneš permu a ďalej sa to nerieši dostaneš mute nerieši sa dostaneš aj obyčajný warn nerieši sa :D tak akože buďte rady, že to tu takto je a, že majú to fórum, kde to môžeš napísať. A akože velice doslovne si tu ideš na nich otvárať ústa, že to zamietajú, že akože k čomu je ten adminteam nádhera a všetky takého sprosté pripomienky :D Zober si to ich strany, keď deň, čo deň hodinu, čo hodinu musia niečo riešiť jak na tých ticketoch jak v hre /Helper je tu dosť Hard, keď to takto mám povedať akože pozícia po stránke toho, čo všetko musí robiť a, ako sa sem ťažko dostaneš  na tu pozíciu tak ako... Neviem či by ma po stránke toho, čo mám všetko robiť bavilo riešiť ticket ohľadom nejakého mute alebo podbných veci ktoré su uplne zbytočné riešiť ked to uplinie po nejakom čase  alebo podobne :D to isté aj moderátori ty si myslíš, že sú to akože na srandu ? Že proste kvázi moderátor = sluha ? Alebo ty ja neviem zamietne ti to aj ostatným tak halo ? :D tak logicky to urobil pre niečo pre nejaký dôvod tak tím to hasne a nerieš to chápem, keď si tam odohral 800 hodiny a urobil si niečo, čo si nemal tak alebo to dokonca bolo nepravom tak potom chápem rieš to, ale, keď ti to proste jednoducho raz zamietne niektorý člen AT tak to asi pre niečo bude. A tie pravidlá čo tam maju uvedené na stranke trenednu a konkretne pravidlo: Obecné pravidlá číslo 7 aj podľa toho sa dosť uvažuje či to vobec budu riešiť a podobne ...

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Absolútne zbytočný článok, s absolútne zbytočným obsahom. Tááákže rád sa k tomu vyjadrím. To, že zamieta žiadosti o unban/unmute je úplne normálne a nevidím s tým žiaden problém. Je možno dobré, uvedomiť si, že tí čo žiadaju o unban/unmute sú buď scammeri, alebo hackeri, alebo duplikátori alebo používali nevhodný slovník. Zamietajú im to lebo buď to majú právom, alebo to nemajú podľa vzoru. Ak by sa títo hráči nebanovali alebo za pomerne krátku dobu by dostávali unban, kde by sme sa to dostali ? Z trenendu by bol jeden veľký anarchy server plný scammerov, hackerov a pod. Takže nevidím dôvod prečo zakladať nezmyselný článok a namiesto toho, aby si udal dobrý dôvod, tu vyplakávaš jak zamieta žiadosti. To je prvá vec, druhá vec je čo keby to nezamietal. Najprv sa poďme pozrieť na možný scénar. Tento je taký pravdepodobnejší. Ak by sa zabanovaním vždy dávala druhá šanca a predčasne by sa dával unban, nastalo by zvýšenie aktivity cheaterov do ktorej patria duplikátori, hackeri alebo tí čo zneužívajú bugy. To by malo za následok zhoršenie ekonomiky na jednotlivých serveroch a malo by na ne negatívny vplyv. Pomalu ale iste by sa trenend premieňal na anarchy. A teraz si povieme niečo o práci helperov a modov. Helperi niesu povinní tráviť celý čas na trenendu, majú aj vlastný život. Je ich dobrá vôľa že sa o server starajú. Denne riešia desiatky ticketov na fóre taktiež. K tomu všetkému potrebujú pevné nervy a trpezlivosť. Sú aj zákerni hráči ktorí sa zo všetkých síl snažia helperom uškodiť. Preto by si sa mal zamyslieť nad podstatou článku a aká hlúposť bola, tento článok založiť. To odo mňa všetko viac sa k tomu to článku nemienim vyjadrovať všetko potrebné som zmienil a je iba čisto na tebe či si z toho niečo zoberieš. Pekný deň :DDD

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Všichni říkáte jak je to zbytečný článek, tak proč na to reagujete.

Před 3 lety