Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

nojo perma
Článek napsal viktoreek

před 2 dny lampa psala jestli nemám permu a mám ji no.. chtěl bych říct že A-T co je teď je nejhorší za ten rok co tu hraju, a komunita? to je odpad.. ten permaban je neprávem, pouze jsem obešel trest :d a je zajímavé že asi 20 lidí vědělo že na discordu jsem byl já ten remainlol 3 měsíce jsem si to obcházel a častokrát jsem to i trochu naznačil. nemám tu co říct (nebudu si hrát na Hertska :dd) takže se mějte a třeba za rok zase (dneska se ještě na trenend podívám protože ve vlaku je wifina :) tak cc..

Před 3 lety

Souhlasim, komunita je na nic :) Hlavně na Skyblock Sacred

Vyhulenec

Před 3 lety

xLegit celkovo komunita na TE je na nič, nepomôžu, neporadia, tvária sa že nevedia :) dennodenne som na discorde a co vidím keď nejaký nový hráč chce pomôcť ? ostatní nič presne to čo som vymenoval

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Za obcházení banu je perma ban. Kdyby sis přečetl pravidla serveru, tak bys permu mít nemusel. Komunita je v poslední době na nic, ale A-team za to nemůže. 

Před 3 lety

@Renagtrk NENÍ, to záleží na tom kolikrát ho budeš obcházet. Já měl jednou ban na 115 dní za hacky :DDDDD.

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety
Rengartrk:

Za obcházení banu je perma ban. Kdyby sis přečetl pravidla serveru, tak bys permu mít nemusel. Komunita je v poslední době na nic, ale A-team za to nemůže. 

Podle mě jenom tak 10% hráčů s banem není že to je zakázané..

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety