Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Žádost o unban:(
Článek napsal JindraPLK

Nick / Jméno na serveru:JindraPLK
(Člen A-Teamu který udelil ban: )Peparak
Platforma:survival
Dôvod banu:Scamm

Vaše vyjadrenie/ospravedlnenie: Dobrý den, na vaší síti jsem asi skončil, ale já tp prostě nedokážu vztřrbat, všem se znova omlouvám, ale prosím o ještě jednu šanci jsme jenom lidi, děláme chyby já jsem scammoval a už jsem se s toho poučil. Já na tomhle serveru hraji už strašně dlouho lepší server se prostě nenajde, jak jsem hledal jak dlouho tak prostě trenend i ořes všechny jeho lagy je nej, Tenhle server nedokážu opustit Díky serveru jsem si našel spoustu nových přátel, zažil super chvíle, super volání na dsicordu. a už podle mě ban docela dlouho. Ano přiznávám jsem scamml jsem lidi , ale vůbec jsem nepřemýšlel nad následky a zakládal další accaunty. Ovládla mě touha o penězích a já jich prostě chtěl co nejvíce ať jsem na sevreu uznávaný. Porušil jsem pravidla serveru a já jsem si toho vědom, ale moc se omlouvám udělal jsem obrovskou chybu. Pro tenhle server bych byl hráč bez obtíží který si hraje poklidný survival s kamarády. Smazal se mi rank kteý má hodnotu 200CZK to je podle mně už dobrá lekce. Tímhle článkem prosím o unban a druhou šanci. SLibuji že se zlepším. Jestli unban nedostanu tak to bude aspoň dobrá zkkušenost do život krást se nevyplácí..... JindraPLK:(

 

x 1
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Zdravím, trest jste dostal právem, hraním na našem serveru souhlasíte s pravidly a jejich neznalost vás neomlouvá. Nezakládejte si stejný článek vícekrát, můžete bejt potrestán i na fóru. Přeji hezký večer.

Před 3 lety