Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno další pravdivý feedback... jak dlouho tady vydrží?
Článek napsal Ferda007

A jaké pravidlo porušil příspěvek v sekci "Feedback" Který upozorňoval na lagující server a nutnost každý den vyměňovat bugnuté itemy? 

plytké lži z vaší strany.... TRENEND by se měl mít motto Jsme Arogantní vůči našim paltícím zákazníkům a když se ozvou tak je IGNORUJEME. Tohle je pravda vlastní zkušenost. 

 

Tento příspěšvek také porušil pravidlo že si dovolil upozornit na pravdu? Ahá já zapomněl..... "Profesionální team který je vám vždy k ruce a budujeme s láskou..". Samý kecy než zaplatíte tak vám mažou med kolem huby a když do nich zainvestujete začnou vás ignorovat... další pravda... screenshoty mám... 

 

Další pravda.. .bojíte se pravdivého feedbacku... tak proč si o něj říkáte? Odvádíte neustále pozornost od meritu věci a oháníte se pravidly které sotjí za starou belu. Nahrávají jen vám abyste nemuseli řešit problémy LOCK A BAN tím řešíte vše podstatně.... opět screenshoty mám... 

 

Prý že  server nelaguje... a na to jste přišla kde? Byla jste se tam vůbec za poslední měsíc podívat? Zeptala jste se hráčů jak jim to jede? Ani prdlajs! Máte je úplně na háku jak se říká.... 

 

Sama schovaná za tlačítkem LOCK a možností rozdávat bany jste hrdina ale diskuzi se bojíte otevřít protože víte že mám pravdu... Zbytek už je vaše karma ne moje.... 

x 1 x 2
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

bohužiaľ keď riešia 9ročné decká ako ty tak nemajú čas vymienať sf :)

 

x 3

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety

Dobrý den,

svým neustálým porušováním pravidel a spamováním se sám shazujete na nízkou úroveň. Váš alternativní účet, který byl vytvořen za účelem obejítí banu, byl opět potrestán.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety