Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Odbanováno Žádost o unban
Článek napsal Famim_LP

Meno hráča Famim_LP

Banující - Ryzaa_

platforma Discord

Dôvod banu - používanie topánok Command do roomek ostatných než je #bot commands

Dostal som ban na Discord potom čo som do roomky pokec napísal cca 3x topánok command a do roomky nápady som prihodil 2 nápady. Bol by som rád za unban a tiež za vysvetlenie banu banu. Nie som si vedomý, že by som porušil počas toho nejaké pravidlo a kdyžtak nie, tak vážne nato, aby som dostal ban. Vopred vďaka za odpoveď.

 

Info- ospravedlňujem sa, že píšem žiadosť po druhý, ale na tamtú som nemohol odpovedať. A s tebou sa dostať do kontaktu je tiež nemožné. Na Discord bolo jednoduché sa s niekým spojiť, ale tam už mám ban a stále som nedostal dôvod za čo. Neviem či je to tvojou neschopnosťou odpovedať normálne, že ban je za to, že som napísal túto a túto vec a alebo, že ťa baví sa vyhovoriť na pravidlá nedodať odpoveď, ktorú daná osoba chce a potom sa následne odpojiť. Ak si si to nevšimol väčšina hráčov to, takto má s tebou rovnako. Na minulej žiadosti mi stačilo napísať porušil si toto pravidlo. O čo som ťa tiež prosil. Aby si mi vysvetlil za čo som dostal ban. Ak písanie Command do pokecať je trestné musí byť byť v tvojej hlave. Keby si mi u minulej žiadosti napísal - Ban máš za za to, že si napísal jeden topánok command do pokecu. Pár krát som ti, už písal,mňa na deň. (Ban trvá cez týždeň) a varoval som ťa x krát (varoval si ma ani nie 2x a napíšeš 10 krát) daj si na tej odpovede trochu záležať - a vopred dík za zrozumiteľnú odpoveď (btw je vidieť, ako veľmi jseš šptanej od niektorých v a-teamu napr. Forever spýtal som sa ho v mc odpovedal mi do 10s za čo som dostal ban. Ale bol by som rád za odpoveď od teba s důkazama, keď mi to sem napíšeš, kľudne mi môžeš nechať ban, aspon už nebudem musieť pozerať na tvoje retardované odpovede v podpore)

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Dobrý deň. 

Neustále ste spamovali #podporu s topánok prikázama + #pokec ai keď som tá varoval 3x

Ale budem slušný a dám ti ten unban 

ヾ (^ - ^) ノ

Prajem zbytok krásneho dňa. 

PS: Ked riesim bug na skyblocku Ťažko budem odpovedať

+ Odpusť si to slovo 'retard' mal si šance buď v AT ale si to pokašlal <•• To ktomu keď som neschopný

Papaj ryžu budeš mocný/a
Bez ryže proste život neexistuje
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety