Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Ztráta Vindicatoru
Článek napsal _Deempje_

Nick- _Deempje_

Server- SkyBlock

Dobrý den, rád bych si požádal o vrácení cca 21 Vindicatoru (Nevím jestli to bylo např. 3x7 nebo normal).. Dneska jsem si vzal věci z ostrova na kterem jsem dodnes byl..Marvin456 si vzal věci (Spawnery) od Ranagana a založil ostrov..Já si tam potom dal věci spawnery vindicatory atd... Pak přišel Rejza_ Ptal se mě na nějake otazky ohledně tech spawneru atd.. Pak se Marvin456 kouknul do /ec kde měl ty Vindicatory atd. Smazal mu to a mezi nimy samozžejmě bylo i mích cca 21 Vindicatoru, ktere smazal.. Takže bych si rád požádal o vrácení mích cca 21 Vindicatoru ktere jsem při tomto ztratil...Psal jsem potom ještě Rejzovi ať mi dá ty Vindicatory ktere při tom samazal a potom chtěl ještě dukaz, ktery ja samozřejmě nemám...Tohle je trochu moc nemyslíte?

(PS: Ještě před smazáním jeho věcí jsem mu psal, ať mi nechá těch 20 Vindicatoru ktere smazal i s Marvin456 věcma..Ale on to i tak smazal...

-Deemp

@ForeverNobody

Před 4 lety

Dobrý deň.

Mazal som veci hrača ktorý bugoval nevšimol som si,že mi niečo pišeš ohľadom tych spawnerov

+JAk to teda je ? na serveru pišete toto

->https://ctrlv.cz/fAYR

Zde že  21spawneru [na serveru 20x] +dodajte mi screen jak ste mi to psalí 4x-5x že mate unho tie vindícator spawnery.

Prájem zbytok krasného dňa.

Papaj ryžu budeš mocný/a
Bez ryže proste život neexistuje
Před 4 lety

hrac nereaguje, zaviram.

Před 2 lety