Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Přijato Nové pravidlá pre /ah
Článek napsal KubinoSK

Mám nápad na nové pravidlá ohľadom /ah:

1. Elytry, tooly a armory sa nemôžu predávať v shulkerboxoch

Dôvod: ľudia predávajú fake itemy cez /ah v shulker boxoch, alebo poprípade predajú originálne itemy, ale bez enchantov. 

2. v /ah sa nesmiu predávať slimefun itemy alebo itemy z kitov, ktorým chýbajú enchanty enchanty.

Využitie: Už som sa 2krát napálil na Infused elytre bez mendingu. Zvlášť pri tmavých itemoch ako je elytra je náročnejšie spoznať, či je tam to enchantované svetlo alebo nie, a ak niekto napíše Infused elytra v ah za 150k, tak nemáte čas sa pozerať na to, či je tam nejaký enchant alebo nie.

3. Pri nahlasovaní hráčov musí mať hráč zapnuté F3 (musí byť vidieť verzia na akej hráč hrá)

Dôvod: aby bolo vidno, na akej verzii hrá, lebo napríklad na 1.8.9 vidno elytry ako leather tunic, alebo na 1.16.4 vidno dusty v shulkerboxe ako ich nepomenovanú podobu (napr. copper vidíte ako glowstone)

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Rovno napiš že sa nesmú predávať vk xdddd

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Ako ano to by jsi dosral celej ah jako ked si lida neveri tak to hazaju do ah a Keby nebylo ah tak ako sa víc scammuje, takže já by jsem nic nemenil hlavne ked nedávno zvisili ceny sp na SkyBlock Sacred

Welcome UwU xd

Před 3 lety

Dobrý den,

děkujeme za nápad, něco vymyslíme.

Před 3 lety